#096 Casa Antonieta 1 Old Town Comfort

  • 50 m²
  • 1 ložnice
  • 1 koupelna

Apartmán #096 Casa Antonieta 1 Old Town Comfort, který nabízí hlavní umístění 500 metrů od Pau da Bandeira Viewpoint, je dobrou volbou pro ubytování 3 hostů. Tento apartmán o rozloze 50 m² poskytuje přímý přístup do Jardim Público de Albufeira a zahrnuje 1 ložnic.

Pro větší pohodlí jsou k dispozici 1 koupelen.

Tento apartmán se nachází ve čtvrti Albufeira Old Town, 1 km od centra města Albufeira. Klášter Nossa Senhora da Orada je odsud 25 minut chůze. Několik restaurací jako A Ruina a Burger cafe se nachází 200 metrů od apartmánu #096 Casa Antonieta 1 Old Town Comfort. Autobusová zastávka Baixa de Albufeira je vzdálena jen 150 metrů.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near #096 Casa Antonieta 1 Old Town Comfort Albufeira
Old Fisherman'S Corner 16 - Centro Old Town Albufeira
Cena pouze pro mobilní zařízení

Old Fisherman'S Corner 16 - Centro Old Town Albufeira

9.4
Výjimečný 47 recenzí
54 m od ubytování
USD 112 USD 101
za noc
Charming Old Town 1Br 50M From Beach Ac Wi-Fi Parking
Cena pouze pro mobilní zařízení

Charming Old Town 1Br 50M From Beach Ac Wi-Fi Parking

8.2
Velmi dobrý 6 recenzí
61 m od ubytování
USD 95 USD 86
za noc
Playa Vista Guest House
Cena pouze pro mobilní zařízení

Playa Vista Guest House

82 m od ubytování
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Portimao
    42 km

    Vlaková nádraží

    Albufeira Train Station
    4,9 km

    Vybavení

    Internet

    • Bezplatné Wi-Fi ve veřejných prostorách

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice

    V pokojích

    • Sedací kout
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl
    • Žehlení

    V koupelně

    • Pračka

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Hasicí přístroje

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 16:00 do 20:00
    Odhlášení: do 10:00
    Číslo licence118243/AL
    Často kladené otázky
    • ❓
      Kde je apartmán #096 Casa Antonieta 1 Old Town Comfort apartmán umístěn?
      Apartmán #096 Casa Antonieta 1 Old Town Comfort apartmán se nachází v blízkosti Centro Histórico de Albufeira.
    • ❓
      Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán #096 Casa Antonieta 1 Old Town Comfort?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán #096 Casa Antonieta 1 Old Town Comfort patří mimo jiné Přístaviště Albuferia, Pau da Bandeira Viewpoint, Klášter Nossa Senhora da Orada.
    • ❓
      Kolik stojí pobyt v apartmán #096 Casa Antonieta 1 Old Town Comfort apartmán?
      Cena pronájmu apartmán #096 Casa Antonieta 1 Old Town Comfort apartmán je 141 €.
    • ❓
      Jaké způsoby platby apartmán #096 Casa Antonieta 1 Old Town Comfort akceptuje?
      Apartmán #096 Casa Antonieta 1 Old Town Comfort akceptuje následující způsoby platby:
      • American Express
      • Mastercard
      • Visa
    • ❓
      Můžeme zaparkovat auto poblíž toto ubytování typu apartmán?
      K toto ubytování typu apartmán patří parkoviště pro hosty.
    • ❓
      Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti toto ubytování typu apartmán?
      Mezi restaurace v blízkosti toto ubytování typu apartmán patří restaurace Ricardo's Pizzaria a Flavours, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • ❓
      Je v apartmán #096 Casa Antonieta 1 Old Town Comfort apartmán k dispozici internet?
      Ano, apartmán #096 Casa Antonieta 1 Old Town Comfort apartmán nabízí Wi-Fi.
    • ❓
      Jaká je velikost apartmán #096 Casa Antonieta 1 Old Town Comfort?
      Apartmán #096 Casa Antonieta 1 Old Town Comfort má celkovou výměru 50 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Portimao
    42 km

    Vlaková nádraží

    Albufeira Train Station
    4,9 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    #096 Casa Antonieta 1 Old Town Comfort Albufeira

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít